ÚVODNÉ USTANOVENIA

Tieto všeobecné obchodné podmienky upravujú podmienky dodania tovaru firmou BONA CR spol. s r. o., Obchodní 132, 251 01 Čestlice, IČ: 49976834, daňové identifikačné číslo: CZ49976834, ďalej len predávajúci.

PREDMET PLNENIA

Predmetom týchto všeobecných podmienok je prijatie objednávok cez internet a dodanie tovaru záväzne objednaného kupujúcim.

AKO OBJEDNAŤ CEZ INTERNET

Po výbere tovaru, vyplnení kontaktných údajov (ak nie ste už zaregistrovaný) a odoslaní objednávky, sa vaša elektronická objednávka stáva vzájomne záväznou v okamihu, kedy rovnako elektronicky (cez Internet) potvrdíme jej prijatie a to na e-mailovú adresu, zadanú v objednávke. Tento tovar Vám bude doručený podľa nasledujúcich podmienok dodania.

CENY ZA TOVAR

Maloobchodné ceny tovaru v tomto obchode sú vždy aktuálne a sú uvedené pre každú položku vrátane DPH.

Informácie pre zákazníkov zo Slovenskej Republiky -platba prevodom na účet spoločnosti Bona CR, spol. s r.o., Praha, zriadeným v Slovenskej banke. Pred odoslaním tovaru vám bude za účelom zrealizovania platby zaslaný e-mail s číslom účtu, variabilným symbolom platby a sumou objednávky v EUR, vypočítanou podľa aktuálneho kurzu v deň vystavenia faktúry. Po započítaní účtovanej sumy na náš účet bude tovar zaslaný poštou na adresu, ktorú ste poskytli v kontaktných údajoch počas registrácie.
 

Dodacie podmienky

Vami objednaný tovar bude expedovaný do 3-5 pracovných dní od prijatia objednávky. (Ak tovar nie je skladom, zákazník bude obratom informovaný a bude s ním dohodnutý individuálny termín dodania.)


POŠTOVNÉ A BALNÉ (ODBYTOVÉ NÁKLADY)

Česká republika:

Celková cena objednávky vrátane DPH
Poplatok
od
do
0 Kč
2 718 Kč
170 Kč
2 719 Kč
-
0 Kč

Slovensko:

Celková cena objednávky vrátane DPH
Poplatok
od
do
0 €
110 €
10 €
111 €
-
0 €

ODBER OBJEDNANÉHO TOVARU

Zásielkovou prepravnou službou - tovar vám bude zaslaný prostredníctvom prepravnej spoločnosti na dobierku na adresu dodania, ktorú ste uviedli v kontaktných údajoch počas registrácie. Doručenie 9:00-16:00 - balíček v pracovných dňoch. Uveďte adresu doručenia, na ktorej ste k zastihnutiu  Po-Pia 9-16h. V prípade, že si zvolíte políčko „osobný odber“, môžete si tovar vyzdvihnúť osobne v Českej republike (BONA, obchodní 132, Čestlice, kontaktná osoba: Petr Volf, Tel.: 601 121 682) alebo v Brne (VÝDEJNÍ SKLAD BONA, Vlárská 22, Brno-Slatina, kontaktná osoba: Marek Míček 724 395 524). Otváracie hodiny: Čestlice 8-12:00, 12:45-16h, Brno 8-12:00, 12:45-15h. Pri osobnom odbere vám nebude účtovaný poplatok za prepravu a balné.

PLATBA ZA OBJEDNANÝ TOVAR

Dobierka: tovar vám bude zaslaný na dobierku na adresu, ktorú ste poskytli v kontaktných údajoch (registrácia) pri objednávaní.

Prevodom na účet:
zákazníci z Českej republiky:                                                                                                         platba prevodom na účet spoločnosti Bona CR, spol. s r.o., Praha: pred odoslaním tovaru vám bude zaslaný e-mail s číslom účtu, variabilným symbolom platby a sumou pre objednávku v CZK. Po započítaní zaúčtovanej sumy na náš účet vám bude tovar zaslaný českou poštou na adresu, ktorú ste poskytli v kontaktných údajoch pri registrácii. číslo účtu: 1714335501/2700                                                                                                                              Názov a sídlo baky: UniCredit Bank Česká republika a. s.

Zákazníci zo Slovenska:
platba prevodom na účet spoločnosti Bona CR, spol. s r.o., Praha, zriadený v slovenskej banke: pred odoslaním tovaru vám bude zaslaný e-mail s číslom účtu, variabilným symbolom platby a sumou pre objednávku v EUR prepočítané podľa aktuálneho kurzu v deň vystavenia faktúry. Po započítaní účtovanej sumy na náš účet vám bude tovar zaslaný prepravnou službou na adresu uvedenú v kontaktných údajoch pri registrácii. číslo účtu: 1055224006/1111                                                                                                                     Názov a sídlo banky: UniCredit Bank Slovakia a.s.
 

REKLAMÁCIA DORUČENIA

  • na všetok ponúkaný tovar sa vzťahuje záruka podľa zákona-2 roky
  • záručná lehota začína plynúť dňom prevzatia tovaru zákazníkom
  • záruka sa vzťahuje len na výrobné vady, takže sa nevzťahuje na vady spôsobené nesprávnym používaním výrobku, nesprávnou manipuláciou a skladovaním a nesprávnou údržbou a praním.

 

POSTUP PRI REKLAMÁCII TOVARU

Pri zistení vady na výrobku nám prosím pošlite tovar na nasledujúcu adresu v pôvodnom obale, tak aby nedošlo k poškodeniu alebo zničeniu počas prepravy. Sťažnosť musí obsahovať písomné vyhlásenie o dôvode nároku. Na základe týchto informácií sa posúdi a určí ďalší postup vybavovania sťažnosti. Ak sa zistí, že sťažnosť je odôvodnená, odstránime vadu, prípadne chybný tovar nahradíme novým kusom a pošleme vám nový tovar alebo vrátime sumu zaplatenú za objednaný tovar bezprostredne po spracovaní reklamácie. Oprávnená reklamácia bude spracovaná v zákonnej lehote. V prípade nároku na vrátenie peňazí budete kontaktovaní osobou zodpovednou za vybavovanie reklamácií, ktorá s vami dohodne spôsob platby (prevodom, poukážkou). Reklamovaný tovar nám neposielajte na dobierku.

Adresa pre reklamácie

Bona CR, spol. s r.o.
Obchodní 132
251 01  Čestlice
Czech Republic
Tel. CR: +420 211 153 340
Tel. SR: +421 265 457 161
Fax: +420 211 153 349

e-mail: bonacr@bona.com

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Predávajúci sa zaväzuje k tomu že: zverené osobné údaje nepredá ani za žiadnym účelom neposkytne akejkoľvek tretej strane bez predchádzajúceho súhlasu vlastníka týchto údajov. Na žiadosť zákazníka aj bez uvedenia dôvodu osobné údaje z našej databázy odstránime.  Podrobné podmínky ZDE ->Zavři